Külastajaid lehel
Hetkel lehel: 1
Täna: 19
Sel nädalal: 303
Alates 01.05.2014: 179702

Pulmakutsed

KutseÜheks tähtsaks osaks pulma korraldamisel on pulmakutse ja selle kujundus.

Kutsed võid valmistada  ise või tellida mõne tegija käest.

Kuidas kutsed kättetoimeada? Saata (e) postiga või anda üle personaalselt?  Olen kuulnud, et  sobilikud on kõik variandid. Tavapäraselt eeldab ametliku tekstiga pulmakutse, et soovite korraldada soliidset pulmapidu, pidades kinni kõikidest etiketinõuetest. Lõbus, värsivormis pulmakutse viitab aga sellele, et pulmapidu peetakse mitteametlikus, lõbusas õhkkonnas. Loomulikult jääb see igaühe enda otsustada, kuna otsesed reeglid tänapäeva pulmapeol puuduvad.

Paberkutse arvelt ei tasu kindlasti kokku hoida. Kutsudes külalisi telefoni teel võivad nad unustada päeva, kellaaja või sündmuskoha.  E-postiga kutse saatmisel on omad puudused, kunagi ei tea, kas kutse jõudis adressaadini. Kõige kindlam on saata paberkutse tavalise postiga ja kui ei tea täpset aadressi, siis küsi telefonitsi üle. Üllata oma soovitud külalisi ja saada eelkutsed välja juba 6 või rohkem kuud enne pulmapäeva, et oleks piisavalt aega plaanide seadmiseks.

Klassikaline pulmakutse tekst, mis on osaliselt aastast 1982, kuid laske fantaasial ja luuleridadel lennata.

Endil rangid kaela seame, eluvankrit koos siis veame. Seda tunnistama tulge, rattaid määrimas ka olge.
Meil on au paluda teid tunnistajaks meie abielu sõlmimisele Võru perekonnaseisuametis 14. juunil 2015. a , kuna hetkel on veel registreerimise kellaaeg lahtine, siis palun hoidke see päev meie jaoks vaba. Broneerige see päev meie jaoks, kellaaja teatame teile hiljem!
Pulmapidu toimub Võrumaal Piusa ürgoru puhkemajas. Katrin ja Marko.
Tulekust palume teatada hiljemalt 14. maiks ning infot ööbimisvõimaluse kohta küsige Markolt  tel +372 56508056 või pille.marko@gmail.com

Hiljem saab saata juba kellaajaga paberkutsed, teatada telefonitsi või e-mailiga!

Head

Pulmaisa Marko Pille

Kutse 2