Külastajaid lehel
Hetkel lehel: 2
Täna: 16
Sel nädalal: 161
Alates 01.05.2014: 181069

Pulmad planeeri varakult

Pulmaisa Marko PillePulmad planeeri varakult!
On alanud aasta 2016 pulmakuupäevade broneerimised…
Minult on nii mõnigi kord küsitud, kas ka nii pikalt ette saab tellida. Jah, aga palun. Kui Sina ja Su tulevane abikaasa või hoopis Sinu tuttavad planeerivad pulmi 2016. aastal, siis on mõistlik mõelda sellele juba praegu.

Millest peaks alustama? Kuigi olen sellest juba varemgi juttu teinud, siis ega topelt ei kärise.  Kolm kõige olulisemat punkti – AEG, KOHT ja MEELELAHTUS.

Oman aastatepikkust kogemust meelelahutuse valdkonnas ning sellest tulenevalt kontakte erinevate artistide ja oma ala tegijatega. Praktika näitab, et suur osa artiste, peojuhte, fotograafe ning ka peopaigad on juba kuid, kui mitte aastaid ette broneeritud. Kuigi Sulle võib tunduda, et 2016. aasta on veel kaugel, siis tegelikkuses see nii ei ole. Ka juba praegu tegutsedes võib juhtuda, et meelepärasel kuupäeval pole enam  saadaval ei peokoht ega lemmikartist. Kehtib siingi põhimõte “Kes ees, see mees!”

Sellel hetkel, kui võtsite vastu otsuse abielluda, muutus sinu mõttemaailmas ilmselt päris palju. Iga päevaga tiirleb Sinu peas aina rohkem mõtteid täiuslikust pulmast. Mõelnud välja enda jaoks põhipunktid ja eelistused peo stiili osas, tuleb hakata neid mõtteid realiseerima. Tuleks võtta pakkumisi erinevate alade erinevatelt tegijatelt ning pärast eeltöö tegemist hakata sobivate isikutega kohtumisi kokku leppima. Ka kõige lihtsama pulma korraldamisel on vaja lahendada palju küsimusi, alustades ­­– peokohast, ansamblist, toitlustusest, fotograafist, florististist  jne jne.

Me kõik oleme näinud armastusfilme, kus noored valivad välja pulmakorraldaja “wedding planner”, kohtuvad temaga mõned korrad, valivad välja lilled ja tordi ja film lõppeb unelmate pulmaga. Kahjuks on reaalsus kõike muud kui armastusfilm. Olen kuulnud ka pulmade planeerimist stiilis:  “Viime avaldused 1-3 kuud varem sisse ja küll siis on aega organiseerida”. Võite ju proovida, aga ma luban, et see on katastroof, mis lõppeb hulga kulunud närvirakkude ja sõnadega…. no tegime vähemalt ära. Kas see on see mida tahate oma hõbe- ja kuldpulmas meenutada?

Kas oled üldse mõelnud sellele, et mõni Sinu sugulane või lähedane sõber on juba praegu planeerinud endale puhkusereisi või saanud kutse kellegi teise pulma just selleks päevaks, kui Sina soovid korraldada oma pulmi!? Tahad Temaga siiski jagada oma elu ilusamat päeva? Lahendus on lihtne – planeeri täna ja saada eelkutsed välja juba 6 või rohkem kuud enne pulmapäeva. Vastavate kutsete ja muude esialgu pisiasjadena paistvate küsimustega saab Sind aidata professionaalne PULMAKORRALDAJA, kuid  ka tema aitab ainult organiseerimisel.

Pulmaisast sõltub selle tähtsal päeval samapalju, kui pulmakorraldajast, sest tema on see, kes päevakava koostab, lavastab ja läbiviib.  Mida varem ajad asju pulmaisaga, seda kindlam on garantii  unelmate pulmapäevast.  Oluline on teha vahet – pulmakorraldaja ei ole pulmaisa!

Arvad, et saad korraldamisega ise hakkama? Kindlasti saadki, kui varud piisavalt AEGA. Pea siiski meeles, et esimese asjana tuleks välja selgitada isik, kes hakkab Sinu tähtsat päeva juhtima. See isik, on PULMAISA. Ilmaselt oled isegi varem mõnes pulmas käinud, siis tead, et pulmaisa juhib Sinu päeva algusest lõpuni ja tead ka, et õigesti valitud pulmaisa tagab Sulle just Sinu unistuste pulmad. Arvesta, et häid pulmaisasid, nagu ka häid pulmakohti ja häid artiste, ei ole „jalaga segada“. Valiku tegemiseks kohtu kindlasti erinevate pulmaisadega, kuid otsuse langetamisel ära oota liiga kaua. On tulnud ette olukordi, kus pikka mõtlemisaega palunud paar järgmisel päeval helistades pidi tõdema, et keegi oli neist ette jõudnud.

Erinevad kokkulepped, sobivad hinnad ja valikuvõimalus on see, mida pakun!

Soovid näiteks, et aitaksin korraldada Sinu pulma ja juhiksin tähtsat päeva ka pulmaisana – saab tehtud!  Või kui tahad korraldamisega ise vaeva näha, kuid otsid pulmaisa, siis tea, et olen pulmaisa, kes nõustab ja aitab, kes omab kogemusi ning kontakte.

Kui tahad kuulda minu ideid ja ettepanekuid, siis võta ühendust ja lepime kokku kohtumise. Planeeri kohtumisele vähemalt 1-1,5 tundi, sest asjaolusid mida arutada, on palju. Pärast kohtumist  ja kokkuleppe sõlmimist võid minult juba päeva-paari jooksul oodata esmast lahendust ja plaani, kuidas edasi minna.

Head. Teie pulmaisa Marko Pille